Prisijunkite

„EOS R5“ yra vienas iš daugiausiai ryšio galimybių turinčių fotoaparatų, kokie kada nors buvo sukurti. Jis gali persiųsti vaizdo failus per išmanųjį įrenginį arba „Wi-Fi“ tinklą jūsų klientams, į socialinius tinklus, o grįžus namo net į debesijos paskyras per mūsų paslaugą „image.canon“.

Ypač stabilus, ypač greitas

„EOS R5“ gali sukurti spartesnius ir patvaresnius belaidžius ryšius, nes turi integruotą dviejų diapazonų 2,4 GHz ir 5 GHz „Wi-Fi“, taip pat palaiko 802.11a, b, g, n ir 802.11ac standartus. Visada veikiantis mažai energijos eikvojantis „Bluetooth“ ryšys palaiko fotoaparatą sujungtą su kitais išmaniaisiais įrenginiais, todėl galima iš bet kurios vietos naršyti jame esančius vaizdus, juos koreguoti ir perkelti į telefonus ir planšetinius kompiuterius.

„Wi-Fi“ ryšiu fotoaparatas gali susijungti su išmaniaisiais įrenginiais, per tinklų sietuvą „image.canon“ įkelti vaizdus į debesis arba nusiųsti vaizdus tiesiogiai į FTP.

Programėlė „Camera Connect“

Pradėkite skaitmeninius procesus jau kelyje, dar prieš grįždami iš fotografavimo. Paleiskite išmaniajame telefone arba planšetiniame kompiuteryje programėlę „Canon Camera Connect“ ir EOS R5 automatiškai prisijungs per „Wi-Fi“, kad būtų galima naršyti po jo atminties kortelės turinį ir persiųsti vaizdus redagavimui su programėle „Canon Digital Photo Professional“ ar juos bendrinti.

Taip pat galima nustatyti, kad EOS R5 automatiškai persiųstų vaizdus – tada jie bus automatiškai siunčiami į jūsų išmanųjį įrenginį, kol jūs fotografuosite.

Programėlė taip pat suteikia galimybę valdyti EOS R5 belaidžiu būdu – ir fotografuojant, ir filmuojant. Pasirinkite norimą sufokusuoti vietą, pakoreguokite ekspoziciją ir pažiūrėkite, ką mato jūsų fotoaparatas per nuotolinį „Live View“ – taip galėsite belaidžiu būdu fotografuoti iš sunkiai pasiekiamų kampų.

EOS R6 Mark II

„Canon Camera Connect“

Prijunkite savo „Canon“ fotoaparatą prie „Apple“ ar „Android“ įrenginio, kad galėtumėte fotografuoti nuotoliniu būdu ir lengvai dalytis nuotraukomis.

„image.canon“

Nauja „Canon“ fotografijų debesies paslauga „image.canon“ suteikia galimybę iki 30 dienų internete saugoti neribotą nuotraukų kiekį, įskaitant RAW failus. Tada vaizdo failai gali būti perkelti į „Google Drive“, „Adobe Creative Cloud“* ar vietinę neinternetinę saugyklą.

„EOS R5“ – tai pirmasis EOS, kuris gali įkelti vaizdus automatiškai į debesį „image.canon“, kad jie ten lauktų, kol grįžę iš fotografavimo sinchronizuosite juos su asmeniniu ar „Mac“ kompiuteriu.

Image.canon

Sklandus nuotraukų ir filmų perkėlimas iš „Canon“ fotoaparato į jūsų įrenginius ir žiniatinklio paslaugas.

FTP

Profesionaliems fotografams, kurie turi greitai ir saugiai iš vietos pristatyti nuotraukas tiesiogiai klientams, EOS R5 siūlo integruotą FTP ir FTPS, naudojant fotoaparato „Wi-Fi“ ryšį. FTP parametrus galima sukonfigūruoti fotoaparate arba atsijungus nuo interneto su „EOS Utility“ paslaugų programa, o greitam atkūrimui galima įrašyti iki 10 išankstinių nustatymų.

Fotoaparatui EOS R5 galima įsigyti pasirenkamą „Wi-Fi“ rankeną WFT-R10: ji turi ir gigabitinio eterneto jungtį laidinėms tinklo jungtims bei MIMO antenas ilgesnio nuotolio ir mažesnių trukdžių „Wi-Fi“ diapazonui. Taip pat pridedama saugiojo vaizdo perdavimo per SFTP galimybė.

Kai nuotraukos įvertinamos arba pažymimos balso žinute, šiuos metaduomenis galima perduoti kartu su vaizdo failais – tai neįkainojama informacija nuotraukų redaktoriams ir agentūrų darbuotojams.

FTP perdavimo būsenos rodinys
Šis rodinys, kurio pageidavo naujienų ir sporto fotografai, siunčiantys vaizdus per FTP, parodo vaizdų siuntimo trukmę. Juo vadovaudamiesi fotografai gali nuspręsti, ar likti kur yra ir baigti vaizdo perdavimą, ar ieškoti spartesnio ryšio kitoje vietoje.

Perduodamo vaizdo apsauga
Daugeliui naujienų ir sporto fotografų praverčia galimybė automatiškai „apsaugoti“ vaizdus, kurie buvo išsiųsti į FTP serverį. Apsaugoti vaizdai yra užrakinami ir jų neįmanoma netyčia ištrinti, taip pat lengva nustatyti, kurie vaizdai buvo išsiųsti klientui, kai baigus fotografuoti jie visi perkeliami į jūsų kompiuterį.

Kad galėtumėte visiškai valdyti FTP teikiamas galimybes ir pridėti IPTC duomenis bei balso žinutes prie nuotraukų, „Canon“ programėlė „Mobile File Transfer“ išplečia jūsų fotoaparato FTP galimybes naudojant išmanųjį telefoną.

Skaityti daugiau ir atsisiųsti >

Susiję straipsniai

Pirmieji „Canon EOS R5“ kadrai: užfiksuota kiekviena detalė

Ulla Lohmann ir Robert Marc Lehmann pasakoja apie tai, kaip „Canon EOS R5“ 45MP jutiklis ir akių sekimo AF padėjo jiems užfiksuoti nėįtikėtinus gamtos vaizdus.

„Canon EOS R5“: filmavimas 8K ir per didelis imčių ėmimas su 4K

Pirmojo filmavimo su „Canon EOS R5“ metu Martin Bissig ir Ivan D’Antonio išbandė šio fotoaparato 8K gebėjimus sumažinti filmavimo laiką ir praplėsti kūrybingumo ribas.

„Canon EOS R5“: 10 dėmesio vertų funkcijų

Susipažinkite su funkcijomis, dėl kurių „EOS R5“ išties yra išskirtinis, įskaitant jo galimybę kurti 45 MP nuotraukas iki 20 k./s sparta ir 8 K RAW vaizdo įrašus.

„Canon“ „EOS R5“ ar „EOS R6“ – kuris tinkamiausias jums?

„Canon“ pristato ne vieną, bet du visiškai naujus viso kadro beveidrodinius fotoaparatus. Kuris iš jų tinkamiausias jums? Palyginsime „EOS R5“ ir „EOS R6“.