EOS R sistemoje yra ir APS-C, ir viso kadro fotoaparatų modelių, todėl dabar beveidrodinių fotoaparatų pasirinkimas yra platus ir suteikia naujų privalumų tiek profesionalams, tiek mėgėjams. Nesvarbu, ar norite atnaujinti senesnį fotoaparatą, ar pereiti nuo kompaktiško fotoaparato prie fotoaparato su keičiamais objektyvais, galbūt svarstote apie tradicinį DSLR (skaitmeninį veidrodinį) fotoaparatą, o ne beveidrodinį fotoaparatą.
Tiesa, kad „Canon EOS“ DSLR fotoaparatai yra puikūs fotoaparatai, o „Canon EF“ objektyvai savo laiku buvo objektyvų dizaino etalonas. Tačiau EOS R sistema – tai žingsnis į priekį tiek veikimo, tiek kūrybinių galimybių srityje. Be to, šią sistemą papildo vis daugiau modernių RF ir RF-S objektyvų bei priedų, todėl fotografams, filmų ir turinio kūrėjams ši sistema suteikia precedento neturintį kokybės ir kontrolės lygį.
Kad padėtume jums įvertinti perėjimo prie beveidrodinio fotoaparato privalumus, panagrinėsime skirtumus tarp DSLR ir beveidrodinių fotoaparatų ir pateiksime specialisto įžvalgų, kuriomis pasidalins „Canon Europe“ vyresnysis produktų specialistas Mike Burnhill.
- DSLR ir beveidrodinių fotoaparatų palyginimas: korpuso matmenys ir svoris
- Objektyvų apsodai: kodėl beveidrodinis geriau už DSLR?
- Objektyvas visų tipų fotografijai ir vaizdo įrašams
- Optinių ar elektroninių vaizdo ieškiklių palyginimas: kuris geresnis?
- Ar beveidrodiniai fotoaparatai daro geresnes nuotraukas ir vaizdo įrašus?
- Automatinis fokusavimas: beveidrodinių ir DSLR fotoaparatų palyginimas
- Mechaninio ir elektroninio užraktų palyginimas
- Akumuliatoriaus veikimo trukmė: DSLR ir beveidrodinių fotoaparatų palyginimas
- Beveidrodinių ir DSLR fotoaparatų palyginimas: pasirinkimas